Dezynfekcja szkoły oprysk

Miejsca takie jak szkoły narażone są na duże ilości drobnoustrojów, wirusów, alergenów czy też pleśni i grzybów. Przebywające w tych miejscach dzieci ze względu na swój nie rozwinięty układ odpornościowy są narażone na różnego rodzaju choroby. Z tego powodu, każda taka placówka powinna przeprowadzać odpowiednie zabiegi. Dezynfekcja szkół może być wykonana na różne sposoby.

Metody dezynfekcji szkół

Istnieje kilka skutecznych metod dezynfekcji szkoły. W zależności od możliwości i wielkości obiektu można dostosować wykonywane zabiegi lub wykonać dezynfekcję szkoły metodami łączonymi. Wyróżniamy 3 podstawowe metody dezynfekcji szkoły.

  • Dezynfekcja szkoły za pomocą oprysku
  • Dezynfekcja szkoły poprzez zamgławianie
  • Ozonowanie szkoły

Jak dobrać zabiegi dezynfekcji szkoły

Przy dobieraniu zabiegów dezynfekcji szkoły należy zwrócić uwagę na takie aspekty jak czas na wykonanie zabiegu, możliwość wyłączenia obiektu z użytku czy też problem przeciwko któremu wykonywany jest zabieg.

Masz pytania odnośnie Dezynfekcji szkoły? Zapytaj profesjonalistów!
Tel.: +48 505 177 654, e-mail: biuro@insektpol.com

Profesjonalna dezynfekcja szkoły może się odbyć na różne sposoby. W zależności od specyfiki problemu, metody dobieramy indywidualne pod konkretny przypadek.

Dezynfekcja szkoły

Przeprowadzając zabiegi dezynfekcji szkoły należy pamiętać o tym aby wybrać profesjonalną firmę ddd z doświadczeniem aby zadbała ona o bezpieczeństwo przebywających w niej osób oraz skuteczność zabiegu. Należ zwrócić szczególna uwagę na dezynfekcję podłóg, ławek korytarzy w szkole, ponieważ są to miejsca w których występuje najwięcej drobnoustrojów.

Ponad 10 lat doświadczenia w dezynfekcji – wybierz profesjonalną firmę

Decydując się na przeprowadzenie dezynfekcji szkoły, gwarantujemy naszym klientom skuteczność zabiegów i bezpieczeństwo.

Dla każdego obiektu wystawiamy stosowny raport oraz wspieramy naszych klientów wiedza z zakresu wykonywanych usług.  Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwości przeprowadzenia dezynfekcji szkoły?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.