Szanowni Państwo,

Fumigacja Gdynia

Witamy Państwa na stronie firmy Insektpol, która swoje usługi świadczy na terenie Gdyni, mamy nadzieję, że informacje przedstawione na naszej stronie internetowej w pełni Państwa usatysfakcjonują. W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu  telefonicznego lub zapytań na nasz adres e-mail.

Insektpol to nie tylko wieloletnie doświadczenie potwierdzone najwyższą certyfikacją Konfederacji Europejskiej Pest Control, nasza firma posiada  ISO 9001, ale przede wszystkim reprezentuje nas wykwalifikowany personel działający z sukcesem w branży zwalczając szkodniki techniczne drewna.

Długoletnia współpraca z Kadrą Profesorską z Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie SGGW oraz Instytutów Badawczych w dziedzinie zwalczania szkodników drewna pozwoliła zagwarantować najwyższy poziom wiedzy technicznej, eksperckiej oraz naukowej.

Usługi fumigacji, impregnacji, iniekcji, konserwacji oraz inne specjalistyczne działania w zakresie zwalczania ksylofagów w drewnie wykonują specjaliści i eksperci w dziedzinie mykologi, entomologi oraz konserwacji i restauracji zabytków.

gazowanie domu

Fumigacja gazowa możliwa jest w :

  • Fumigacja prewencyjna drewna.
  • Fumigacja eksportowa.
  • Fumigacji dachów i konstrukcji drewnianych w domach, budynkach murowanych, domach drewnianych.
  • Fumigacja palet, opakowań drewnianych, skrzyń, bębnów kablowych i innych opakowań przeznaczonych na eksport zgodnie z ISPM15 wg IPPC.
  • Fumigacji zabytkowych elementów i obiektów z drewna.
  • Fumigacja poddaszy, więźby, konstrukcji dachu.
  • Fumigacja przeładowni, kontenerów i ładowni na statkach.
  • Fumigacja obiektów sakralnych takich jak kościoły, cerkwie, klasztory etc.
  • Fumigacja skansenów.

fumigacja drewna

Usługi fumigacji Gdynia

Usługi fumigacji wykonujemy na terenie Gdyni i okolic, wszelkie działania w tym zakresie poprzedzone są gruntowną analizą profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym doborem metod. Fumigacje na terenie Gdyni wykonujemy z sukcesem zapewniając naszym klientom pełną dokumentację podwykonawczą, gwarancję skuteczności oraz pełną opiekę już od początku współpracy.
Technicy Grupy INSEKTPOL są do Państwa dyspozycji nie tylko w Gdyni, ale też na terenie województwa Pomorskiego.

Fumigacja w obiekcie na terenie Gdyni ma na celu zwalczanie szkodników technicznych drewna często mylonych z “kornikiem”. Owadami, które niszczą drewno są przeważnie Spuszczel Pospolity oraz Kołatek Domowy.

TAGI: Fumigacja drewna, Fumigacja więźby, fumigacja opakowań drewnianych, fumigacja palet, ISPM15 wg IPPC, fumigacja kontenerów, Fumigacja eksportowa, Fumigacja gdynia, fumigacja cena,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *