Szanowni Państwo,

Fumigacja zboża

Firma Insektpol świadczy usługi gazowania zboża w Olecku. Fumigacje zboża w silosach, gazowanie zboża w magazynach oraz gazowanie ziarna zboża na pryzmach. Ofertę kierujemy do firm, gospodarstw rolnych, skupów zbóż i przedsiębiorstw magazynujących ziarno.

Gazowanie zboża w Olecku świadczone jest przez profesjonalny personel posiadający kwalifikacje prawne i wieloletnie doświadczenie. Fumigacja ziarna wykonywana jest na pryzmach pod przykryciem z wykorzystaniem substancji gazującej o nazwie fosforowodór (PH3). Jakość usług gazowania zboża potwierdzona jest przez szereg referencji. A ponadto potwierdzeniem najwyższych standardów jest certyfikacja naszej firmy przez Konfederację Europejską Krajowych Stowarzyszeń Pest Control – CEPA.

Jeśli wiążecie się Państwo z problemem owadów w silosach, magazynach czy w ziarnie na terenie Olecka to ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa. Wykonujemy z powodzeniem usługi dezynsekcji w Olecku i okolicach. Gazowanie zboża ma na celu eliminację szkodników magazynowych takich jak Wołek zbożowy (Sitophilus granarius syn. Sitophila granaria syn. Calandra granaria), Rozkruszek mączny (Acarus siro), Trojszyk ulec (Tribolium confusum), Mklik mączny (Ephestia kuehniella), Omacnica spichrzanka (Plodia interpunctella), Mól ziarniak (Nemapogon granella). Nasza firma jest gwarantem wykonania usługi gazowania zboża w najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.