Szanowni Państwo,

Ozonowanie
ozonowanie

Ozonowanie Gdańsk

Firma Insektpol świadczy usługi ozonowania w Gdańsku. Ozonowanie przedszkoli, likwidacja zapachu ozonem, skuteczna dezynfekcja ozonem kurników, ozonowanie klimatyzacji samochodowych, ozonowanie sal fitness, ozonowanie biur etc. Ofertę kierujemy do firm, obiektów użyteczności publicznej, gospodarstw rolnych, przedszkoli, biurowców, klimatyzacji i miejsc w których czuć przykry zapach.

Ozonowanie w Gdańsku świadczone jest przez profesjonalny personel posiadający kwalifikacje prawne i wieloletnie doświadczenie. Ozonowanie za pomocą skondensowanego gazu O3 wykonywane jest za pomocą przemysłowych generatorów Ozonu. Jakość usług ozonowanie potwierdzona jest przez szereg referencji wielu zadowolonych klientów. Insektpol posiada certyfikację Konfederacji Europejskiej Krajowych Stowarzyszeń Pest Control – CEPA.

Ozonowanie to usługa polegająca przede wszystkim na dezynfekcji i utlenianiu. Ozon jest bardzo mocnym utleniaczem co sprawia, że doskonale zwalcza nieprzyjemne zapachy. Wykonuje się również ozonowanie pomieszczeń, samochodu czy krwi. Na czym polega ozonowanie mieszkania? Mianowicie na wtłoczeniu wewnątrz mieszkania za pomocą urządzeń o nazwie generator ozonu jak najwięcej gazu, który dezynfekuje, usuwa zapachy i likwiduje zarodniki grzybów.

Jeśli wiążecie się Państwo z problemem nieprzyjemnych zapachów (odoru), alergenów, zarodników grzybów lub więziotwórczych bakterii na terenie Gdańska to ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa. Wykonujemy z powodzeniem usługi Ozonowania w Gdańsku i okolicach. Ozonowanie ma na celu eliminację zapachów, bakterii, zarodników grzybów i alergenów. Nasza firma jest gwarantem wykonania usługi ozonowania w najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

 

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.