Zwalczanie Kun Gdańsk

zwalczanie-kun

Zwalczanie Kun Gdańsk

Witamy serdecznie!

Firma Insektpol oferuje swoim klientom usługi z zakresu zwalczania i odławiania dzikich zwierząt (kun) w Gdańsku. Zwalczanie kun jest sposobem odłowienia, odstraszenia i usunięcia zdziczałych zwierząt z posesji.. Ofertę odłowu i zwalczania kun kierujemy do firm, gospodarstw rolnych, domów prywatnych i gmin.

Zwalczanie kun w Gdańsku świadczone jest przez profesjonalny personel posiadający kwalifikacje prawne i wieloletnie doświadczenie. Odławianie kun to złożony proces oparty na sprawdzonych rozwiązaniach. Gwarancja sukcesu to szereg działań poprzedzony wieloletnią praktyką z zakresu zwalczania i odławiania kun. Kuny to dzikie zwierzęta, często uciążliwe i głośne. Dlaczego klienci wybierają skuteczne i sprawdzone rozwiązania? Bo mają dość walki ze zdziczałymi kunami na swoich posesjach (zapachu padliny, moczu i hałasu). System klatek żywo-łownych , foto-pułapek, preparatów (repelentów), zabezpieczeń mechanicznych i urządzeń wspomagających.

Jeśli wiążecie się Państwo z problemem kun, na poddaszach, w podbitkach czy na posesjach na terenie Gdańska to ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa. Wykonujemy z powodzeniem usługi zwalczania i odławiania kun w gdańsku i okolicach.

Zapraszamy do współpracy!

TAGI: firma odławiająca kuny Gdańsk, firma zwalczająca kuny,