odkomarzanie działki

Odkomarzanie ogrodu

Odkomarzanie to jeden ze sposobów na pozbycie się brzęczących, komarowatych i muchowatych insektów z działki, ogrodu lub też innego otwartego terenu. Usługa odkomarzania to świetna propozycja dla każdego, kto ma duży problem z komarami w swoim przydomowych ogrodzie, na działce lub też na placu zabaw. Wykonanie odkomarzania w/w obiektów za pomocą odpowiednich metod pozwala na pozbycie się komarów nawet do kilku tygodni.

 

Odkomarzanie działki

Odkomarzanie jest skutecznym zabiegiem pozwalającym na pozbycie się komarów, much i innych uciążliwych owadów. Dodatkową zaletą zabiegów odkomarzania jest możliwość wykonania ich prawie na każdym terenie.

Nasza firma oferuje skuteczne zabiegi:

 

 • Odkomarzania ogrodów, ogródków,
 • odkomarzanie terenów otwartych,
 • odkomarzanie działek przydomowych,
 • odkomarzanie placów zabaw,
 • odkomarzania pól namiotowych, pól golfowych
 • odkomarzania parków, terenów miast,
 • odkomarzanie inny obiektów.

 

Usługa odkomarzania terenu

Usługa odkomarzania to zabieg, który powinien zostać wykonany precyzyjnie i starannie. W parkach, ogrodach i zabudowaniach gospodarczych komary zwalcza się głównie za pomocą środków biobójczych przeznaczonych do tępienia komarów. Aplikacje preparatów wykonuje się za pomocą specjalistycznych opryskiwaczy lub zamgławiaczy, które pozwalają na dokładne rozprowadzenie preparatu. Elewację obiektów opryskuje się do wysokości 3 m a zarośla takie jak trawy czy krzaki co najmniej 30 metrów od budynków.

 

Odkomarzanie preparaty

W Polce dostępna jest duża ilość preparatów wykorzystywanych do odkomarzania. Nie mniej jednak aby zabieg odkomarzania był skuteczny potrzebna jest także szeroka wiedza o substancjach aktywnych tych środków oraz metodach ich aplikowania aby działały one jak najdłużej.

 

Bardzo często klienci wykonują zabiegi we własnym zakresie bez odpowiedniej wiedzy o stosowaniu środków biobójczych. Niestety skutkuje to słabymi efektami i późniejszymi narzekaniami na środki i twierdzeniem, że produkt nie działa.

 

Odkomarzanie Wycena

Wycena zabiegów odkomarzania w dużej mierze zależy od wielkości na jakiej wykonuje się dezynsekcję. Istotny czynnik odpowiadający za cenę to także jakość zastosowanych środków, który znacznie wpływa na jakość wykonanej usługi i długość działania efektu odkomarzania.

 

Darmowa wycena

Masz pytania lub potrzebujesz usługi odkomarzania? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer dostępny poniżej.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Wolisz zadzwonić? Skorzystaj z numer podanego poniżej.

  +48 732 732 770

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.