Ozonowanie karetek pogotowia

Ozonowaliśmy karetki Nowym Mieście Lubawskim, to kolejny Szpital, który skorzystał z naszej charytatywnej akcji wspierania służb ratunkowych.

Darmowa dezynfekcja karetek

Kolejną akcję nieodpłatnej dezynfekcji karetek wykonywaliśmy w Nowym Mieście Lubawskim. Przypominamy o tym jak ważne jest bezpieczeństwo pracowników służb publicznych oraz regularne wykonywanie zabiegów dezynfekcji. Dla bezpieczeństwa należy dezynfekować powierzchnie z którymi mieli kontakt chorzy lub podejrzani o chorobę.

Ozonowanie to jedna z najprostszych i bardzo skutecznych metod dezynfekcji dlatego polecamy jej stosowanie do dezynfekcji pomieszczeń, pojazdów, mieszkań i domów. Ozon to gaz, który można wytwarzać na miejscu w przenośnych generatorach ozonu. Czas trwania zabiegu ozonowania mającego na celu odkażenie powietrza i powierzchni w pomieszczeniu zależy od osiągniętego stężenia ozonu; im wyższe jest stężenie, tym krócej trwa zabieg.

Więcej o oznowaniu przeczytasz tutaj -> Ozonowanie

Zapraszamy do kontaktu służby zdrowia i jednostki mundurowe. Ze względu na duże zainteresowanie terminy ustalamy indywidualnie. Akcja trwa do odwołania.

Tel.: +48 505 177 654

Zdjęcia z przeprowadzanej akcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.