Szanowni Państwo,

Fumigacja Gdańsk

Witamy Państwa na stronie firmy Insektpol, która swoje usługi świadczy na terenie Gdańska, mamy nadzieję, że informacje przedstawione na naszej stronie internetowej w pełni Państwa usatysfakcjonują. W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu  telefonicznego lub zapytań na nasz adres e-mail.

Insektpol to nie tylko wieloletnie doświadczenie potwierdzone najwyższą certyfikacją Konfederacji Europejskiej Pest Control, nasza firma posiada  ISO 9001, ale przede wszystkim reprezentuje nas wykwalifikowany personel działający z sukcesem w branży zwalczając szkodniki techniczne drewna.

Długoletnia współpraca z Kadrą Profesorską z Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie SGGW oraz Instytutów Badawczych w dziedzinie zwalczania szkodników drewna pozwoliła zagwarantować najwyższy poziom wiedzy technicznej, eksperckiej oraz naukowej.

Usługi fumigacji drewna, impregnacji, iniekcji, konserwacji oraz inne specjalistyczne działania w zakresie zwalczania ksylofagów w drewnie wykonują specjaliści i eksperci w dziedzinie mykologi, entomologi oraz konserwacji i restauracji zabytków.

gazowanie domu

Fumigacja gazowa możliwa jest w :

  • Fumigacja prewencyjna drewna.
  • Fumigacja eksportowa.
  • Fumigacji dachów i konstrukcji drewnianych w domach, budynkach murowanych, domach drewnianych.
  • Fumigacja palet, opakowań drewnianych, skrzyń, bębnów kablowych i innych opakowań przeznaczonych na eksport zgodnie z ISPM15 wg IPPC.
  • Fumigacji zabytkowych elementów i obiektów z drewna.
  • Fumigacja poddaszy, więźby, konstrukcji dachu.
  • Fumigacja przeładowni, kontenerów i ładowni na statkach.
  • Fumigacja obiektów sakralnych takich jak kościoły, cerkwie, klasztory etc.
  • Fumigacja skansenów.

fumigacja drewna

Usługi fumigacji

Usługi fumigacji wykonujemy na terenie Gdańska i okolic, wszelkie działania w tym zakresie poprzedzone są gruntowną analizą profesjonalnym doradztwem oraz indywidualnym doborem metod. Fumigacje na terenie Gdańska wykonujemy z sukcesem zapewniając naszym klientom pełną dokumentację podwykonawczą, gwarancję skuteczności oraz pełną opiekę już od początku współpracy.
Technicy Grupy INSEKTPOL są do Państwa dyspozycji nie tylko w Gdańsku, ale też na terenie województwa Pomorskiego.

Fumigacja w obiekcie na terenie Gdańska ma na celu zwalczanie szkodników technicznych drewna często mylonych z “kornikiem”. Owadami, które niszczą drewno są przeważnie Spuszczel Pospolity oraz Kołatek Domowy.

TAGI: Fumigacja drewna, Fumigacja więźby, fumigacja opakowań drewnianych, fumigacja palet, ISPM15 wg IPPC. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.